CONTACT

Sos. Bucuresti – Ploiesti nr. 40, sector 1,Bucuresti
Tel. / Fax: 021.305.72.80
office@mit-motors.ro
Luni – Vineri: 09:00 – 18:00
Sambata: 10:00 – 16:00

Vanzari FIAT, JEEP, ALFA ROMEO, ISUZU

alexandru.budeanu@mit-motors.ro

tel: 0729.995.159

Vanzari KIA

george.damian@kia.ro

tel: 0722.600.850

Service BANEASA

Sos. Bucuresti – Ploiesti nr. 40, sector 1,Bucuresti
Tel.: 021.305.72.80
Luni – Vineri: 08:30 – 17:00
Sambata: 08:30 – 13:00

SERVICE cladirea KIA

Stefania Tebesoi
Consilier receptie service mecanica
stefania.tebesoi@mit-motors.ro
tel: 0723.558.968

Adrian Sarbu
Consilier receptie service mecanica
adrian.sarbu@mit-motors.ro
tel: 0765.477.000

George Vasilescu
Sef service tinichigerie-vopsitorie
george.vasilescu@mit-motors.ro
tel: 0763.277.299

Alina Gheorghe
Consilier receptie service tinichigerie-vopsitorie
alina.gheorghe@mit-motors.ro
tel: 0722.318.445

Gabriel Jipa
Manager piese de schimb
Gabriel.jipa@mit-motors.ro
tel: 0786.944.873

Mihai Petrescu
Consilier daune
mihai.petrescu@mit-motors.ro
tel: 0740.195.769

Andrei Merlusca
Consilier daune
andrei.merlusca@mit-motors.ro
tel: 0729.995.145

SERVICE cladirea FIAT

Liviu Trusca
Sef service mecanica
liviu.trusca@mit-motors.ro
tel: 0729.995.186

Irina Chioncel
Consilier receptie service
irina.chioncel@mit-motors.ro
tel: 0729.995.149

Robert Petrache
Responsabil piese de schimb/accesorii
robert.petrache@mit-motors.ro
tel: 0729.995.148

Service MANOLESCU

Str. Grigore Manolescu, nr.21, sector 1
Tel: 021.222.52.73
Fax: 021.260.12.92
Luni – Vineri: 08:00 – 17:00

Marius Ionita
Sef Service
marius.ionita@mit-motors.ro
tel: 0729.995.146